top of page

Referenssi CEC Helsinki kotisivut

Päivitetty: 31. elok. 2023

"Digilickin Pirjo on erittäin ammattitaitoinen ja hänen kanssa on super helppo tehdä yhteistyötä. Hän työskentelee erittäin nopeasti ja osaa ottaa huomioon kokonaisvaltaisen kuvan kaikista yksityiskohdista lähtien. Suosittelen hänen palvelujaan kaikille, jotka haluavat kauniit, aidosti toimivat nettisivut." Minna Mustapää, Conscious Entrepreneurs Community ry, puheenjohtaja.

Conscious Entrepreneurs kotisivujen etusivu, naiset istuvat ja seisovat värikkäissä vaatteissa
Conscious Entrepreneurs kotisivujen etusivu

Conscious Entrepreneurs on yhdistys, joka toivottaa tervetulleeksi varsinkin ulkomaalaiset naisyrittäjät pääkaupunkiseudulla. Yhdistyksessä on upeita naisia, jotka saavat toisistaan vertaistukea ja ovat yrittäjiä eri aloilta. Kotisivujen tarkoituksena on saada uusia jäseniä yhdistykseen.


Yhdistyksen kotisivut, jossa näkyy palvelutarjonta
Yhdistys tarjoaa jäsenilleen erilaisia palveluita, jotka tuodaan kotisivuilla helposti esiin.

Yhdistyksen jäsenille järjestetään kuukausittain liveohjelmaa, jolloin usein ulkomaalaistaustaiset yrittäjänaiset tapaavat toisiaan, myös miehet ovat tervetulleita tapahtumiin, sekä kansainväliseksi itsensä kokevat suomalaiset. Erilaisuus yhdistää.


Erilaisia tapahtumia järjestetään paljon, joten on hyvä, että kotisivuilla ne tuodaan selkeästi esille.

Erilaisia tapahtumia järjestetään paljon, joten on hyvä, että kotisivuilla ne tuodaan selkeästi esille.

Tekstejä on helppo päivittää kotisivuille, eikä sitä varten tarvitse palkata erikseen koodaustaitosta ihmistä

Tekstejä on helppo päivittää kotisivuille, eikä sitä varten tarvitse palkata erikseen koodaustaitosta ihmistä, vaan kuka tahansa henkilökunnasta pystyy päivittämään tarvittaessa kotisivuje 24/7.

Mastermind CEC Helsinki järjestää hienoja tapahtumia

Digilick.com tekee kotisivuja, jotka ottavat huomioon myös SEO-asiat. Ota yhteyttä jo tänään!

29 katselukertaa

Comments


bottom of page